Sıcak Bir Yaz Akşamından

Salı, 15 Temmuz 2008 tarihinde oluşturuldu

Sıcak, kavrulan bir yaz akşamından Tarsus'tan merhaba! :)) Uzun zaman oldu bilgisayarın başına oturmayalı. Bilgisayar başında çok az vakit geçiriyordum 1 aydır. Sadece mail okuyup facebook'a şöyle bir göz atıyordum. Son bir ayım gerçekten çok hareketli geçti. 2 ay başladığımız ve abonman çıkarttığımız, gitmediğimiz zaman yok yazıldığımız Mobil Restoran'a son 1 haftaya kadar aksatmadan devam ettik. Seviyoruz orayı harbiden :))...
Tabi son 1 ay boyunca sadece Mobil yapmadık. Koskoca bir devre sonu atlattık...

Yılın ilk yarısını, yılın ikinci devresini 30 haziranda kapadık. 1 hafta öncesinden başlayarak mütakip haftasonuna kadar çok yoğun günler geçirdik. Hatta 28 haziranda devre sonunu hafifletmek manasında haftasonu çalıştım. O veya bu şekilde devre sonunu atlattık.

Son 2 ay çok fazla gezmeye başladım. Hep kalabalık takılıyoruz bu ara. Tarsus-Adana-Mersin hattından Tömük'e kadar uzanan gezme hattı içindeyiz. Güzel zaman geçiriyoruz gülüp oynayıp eğleniyoruz.

Geçen hafta Ankara'dan çok ama çok özel bir misafirim vardı;) çok güzel vakit geçirdik. Haftasonu boyunca gezdik ve durmadan yedik:)

Geçen hafta sonu da eğitim şart dedik ve  Dış Ticaretin Finansmanı eğitimi için perşembeden pazara istanbuldaydım... özlemişim ya ıstanbul'u. Malum Ekim-Aralık arasında tam 56 gün ıstanbul'da kalmıştık ve ıstanbul kazan biz kepçe misali gezip durmuştuk. Gerçi genelde Beyoğlu Nevizade kazanında kepçe olmuştuk ama olsun... ıstanbul bir başka... Büyük şehirde yaşamak daha bir başka. ınsan resmen imreniyor... Gerçekten iç geçirmemek elde değil... Aşağıda benim çekmiş olduğudum Beyoğlundan bir manzarayı görmektesiniz.

 

 

 Tabi hayat son zamanlarda yaptıklarıma uzaktan bakarak görüldüğü gibi öyle laylayom değil... Bun gündelik yaşamın dışında elbette bir de içdünyamda yaşadıklarım var. ıçdünyam da çok hareketli... Dikkatimi çekti çok uzun zamandır içdünyamı, içimden geçenleri yazmıyorum hep gündelik hayata dair olup bitenleri anlatıyorum. En kısa sürede sıcak kavrulan bir yaz akşamında buz gibi bira eşliğinde ruh halimi yazmayı planlıyorum...

Gösterim: 1253