Web Sayfam Huzurlarınızda

Salı, 26 Aralık 2006 tarihinde oluşturuldu

Herkes bilir ki, işsiz adamı motive edecek çok az şey vardır, zamanınız günün bitmesini beklemekle geçer. Herkes diyerek hata yaptım galiba. çünkü bu durumu sadece bu süreçte çok fazla bekleyenler bilir. Günü bitmesini beklemek için çok fazla alternatif mevcut. Ben de hemen hemen tüm vaktimi bilgisayar başında bilmediğim, her zaman merak ettiğim şeyleri araştırıp uygulamakla geçiriyorum. Bu süreçte, bilgisayar başında vakit geçiren çoğu “iş arayan” kişilerin birer web sayfası olduğu dikkatimi çekti. Kiminin sayfası blog tarzı, kimininki bir şeyler indirmeye yönelik, kiminin ki bilgi paylaşımına yönelik vs. Benim de uzun zamanda beri aklımda olan bir şeydi web sayfamı açmak. Ama hep üşendim şimdiye kadar.

Ve sayfamı açmaya karar verdim.

 

Sayfanın altyapısını kurarken çok şey araştırdım, öğrendim ve uyguladım. Sayfa açma fikrinden vazgeçmeden hemen internette alan adımı aldım. Ben de sayfamın içeriğini oluştururken, son yılların modasıleri sizinle paylaşmak vs. olan Blog tarzını tercih ettim. Bilirsiniz modayı yakından takip ederim. :)  Aslında sayfayı açmaktaki ilk amacım yakınlarıma ulaşmak. Belki sormak istersiniz: “yakınlarına ulaşamıyor musun, neden böyle bir yol seçtin?”. Bu sorunun cevabı ilerleyen günlerde yazacağım yazılar ile  çok daha iyi anlaşılacak. Diğer amaçlarım arasında web programcılığı teknolojisinde öğrendiklerimi kendi üzerimde uygulamak, geçmişte yaşadığım(ız) unutulmayacak olayları anımsayarak maziye dönüp azıcık tebessüm etmek, nette dolaşırken hoşuma giden şey

Yazılarımı basit anlaşılır bir üslupla yazacağım. Zaten başka şansım da yok. :)  Yani başka tarzda yazmak için ne edebiyat bilgim var, ne o kadar çok okudum ne de yazdım. Kısaca kendine has özelliği ve üslubu olan, sanatsal ve edebiyatsal değeri olan yazı yazacak kapasitem yok maalesef. Serbest tarzı kullanacağım ve kafanızı karıştırıp sizi yormamaya özen göstereceğim… :)

Gösterim: 2653