Tayin

Pazar, 30 Eylül 2007 tarihinde oluşturuldu

Sayfaya ne zaman 2 hafta ara versem bilin ki o haftasonu Ankaradayım:) Geçen haftasonu Ankaradaydım. Bir güzel gezdim tozdun hasret giderdim ve hepsinin sonucunda güzelcene stres attım ve geri döndüm.

Ankara'ya gitmeden önce gündemde fakat belirsiz bir konu vardı: Tayin...

Tarsus şubeye tayinimin çıkması gündeme gelmişti fakat netleşen bir durum yoktu. Ama büyük ihtimal tayinim çıkacak gibiydi. Bu konunun gündeme gelmesiyle kafamda bir sürü ? belirdi. Acaba hangisi daha iyi benim için. Hepsinin +sını -sini ortaya koydum. Herkese akıl danıştım. Gerçi bunların hepsi gereksiz bir sıralamaydı. Sonuç olarak tayin olayı gerçekleşecekti.
Mantıklı olan da buydu. Geçen haftanın başında Tarsus'a tayinim resmi olmasa da kesinleşti. şimdi resmi olarak tayin yazımın gelmesini bekliyorum. Yeni şube, yeni çalışma arkadaşları, yeni müşteriler... Yepyeni bir başlangıç... Hayırlısı :))

Perşembe günü 24 oldum... çalışma ortamı bazı arkadaşları şimdiden o kadar etkilemiş ki, takvimden haberi bile olmayanlar vardı. önceden olsa unutanlara bozulurdum. Hiç bozulmadım gücenmedim... çünkü biliyorum ki o günün ayı kaçı olduğunu bilmiyorlardı... Umduğumdan çok daha atraksiyonlu bir 27 eylül geçirdim:)) Yalnız bırakmayan herkese teşekkürler...

Bu aralar bir facebook çılgınlığı sardı insanları. Aslında tartışılacak bir konu. ınsanlar birbirini dürtyo hediye filan yolluyor, içki ikram ediyor, parti düzenliyorlar, oda diziyorlar... Resmen gerçek hayatı sanallaştırma durumu. Bir de sanki çok arkadaşı olana ödül veriyorlarmış gibi, yolda görse birbirine selam vermeyecek kişiler birbirini ekleyip duruyor. Bu işin sonu nereye varacak bakalım, bu furya ne zaman bitecek... Benim şimdilik hoşuma gidiyor. çoook eski tanıdıkların şimdiki halini görünce epey şaşırıyorum.

Tarsus'a gelmem sebebiyle herkes kendime çok fazla vakit ayırabileceğimi söylüyor. Tren derdinden, mesafeden, rötarlardan kurtuluyorum. Büyük ihtimal bundan sonraki yazımda Tarsus'a gelmiş olacağım...

Gösterim: 878