Elmadağ

Cuma, 29 Aralık 2006 tarihinde oluşturuldu

Sene 2004 aylardan şubat. ıkinci dönem yeni başlamıştı. Sınavlar başlamadan kulüpçe güzel bir etkinlik yapalım dedik...

Ve hacettepedeki bir kaç kulüp hariç hiç bir kulübün yapmadığı bir etkinlik olan Elmadağ Kayak Merkezine gezi düzenleyelim diye düşündüm. Gerekli calışmalar yapıldı. Nasıl olsa her zaman olduğu kimse gelmez diyerekten 27 kişilik kontenjanı olan bir gezi düşündük. Fiyat da gayet uygundu:) Talep birden bire beklediğimizin çok çok üstüne çıktı. Tam 102 kişi olduk. Matematik kulübünün tarihinde görmediği ve de belki göremeyeciği bir etkinlik olacaktı. Her dönemden insanlar geliyordu.
    Hazırlıklarımıza başladık. Ama gezi yapacağımız hafta önce havalar birden bire mevsim normallerinin çok üstüne çıktı, sonra da yağmur yağdı. Yerde kar mar kalmadı. üstüne bir de ayarladığımız mekanda son gün problem çıktı. Her neyse tüm problemler bir şekilde çözüldü. Ve unutulmaz bir gün yaşandı.
    O geziyi ömrüm boyunca unutamam. Organizasyonlarımızda bize yardım eden Sinan'ın bize sucuk kesmeyi öğretmesi (sucuklar havada süzülüyordu:)) , geziden bir gün önce kulübün tüm organizasyonlarının gizli kahramanı Hasanla saatlerce ayakta 40 kangal sucugun 16şar parçaya bölünmesi, elmadağ'da az olan karda eğlence, sucuk partisi ve sonrasındaki eğlence... Bizim için gezi, eğlence, piknik demek, tüm işler bittikten sonra güzelce o biçimde keyif yapmak demekti. Bizim de işlerimiz bitti ve kendi yöntemlerimizle doyasıyla eğlendik:)) çok güzel bir gündü... O unutulmaz bir an... :) (bazi resimler foto-galeride )

Gösterim: 2080