sikayetvar.com

Salı, 30 Ocak 2007 tarihinde oluşturuldu

Bir ürünle veya bir firmadan aldığınız hizmetle ilgili probleminiz var ve ne yaptıysanız çözemediniz veya karşı taraf çözmedi. Böyle bir durumda yapmanız gereken en iyi çözüm www.sikayetvar.com sitesinde sikayetinizi bildirmeniz.

 sikayetvar.com cok güzel düşünülmüş, tasarlanmış ve programlanmış bir platform. şikayet yazmak için önce üye olmak gerekiyor. Merak etmeyin çok kısa bir form doldurmak gerekiyor. Sonra Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uygun bir şekilde şikayetinizi yazıyorsunuz. Eğer yazdıklarınız Türkçe'ye uymuyorsa sistem şikayeti kabul etmiyor. şikayete önce sistem tarafından onay veriliyor daha sonra 48 saat içinde editörler tarafından onay veriliyor. Bu özellik sayesinde forumlarda olduğu gibi herkes ağzına geleni saydıramıyor. şikayetiniz web sayfasında yayınlandıktan sonra şikayetçi olduğunuz firma sikayetvar.com a üye ise direk okuyor, üye değil ise sikayetvar.com yetkilileri firmaya haklarinda sikayet olduğu konusunda bilgi veriyor. Bundan sonrası şikayetçi olduğunuz firmanın duyarlılığına ve müşteri memnuniyeti anlayışına göre farklılıklar gösteriyor. Sizi arıyorlar şikayeti dinliyorlar ve çözmeye çalışıyorlar ve çözerlerse sayfaya şikayet çözüldü olarak not düşüyorlar. Gerçi bazı firmalarda hiç aramıyor.

Eğer yeni bir ürün veya hizmet alacaksanız sikayetvar.com un arama motoru ile aramanızı yapıp ona göre bir ön bilgi sahibi olabilirsiniz ve adımınızı ona göre atarsınız.

Gösterim: 1523