Kurtlar Vadisi

Perşembe, 15 Şubat 2007 tarihinde oluşturuldu

çok değil 2 yıl öncesine kadar bir Kurtlar Vadisi fanatiğiydim. çok gariptir ama vadinin ilk 45 bölümünü izlememiştim daha sonra birden bire tutkunu olmuştum. Gerçi bende dizi hastalığı vardı:) önce okul bitti sonra vadi. Okul bittikten sonra sinema filmine bile gitmedim, geçen hafta yeni bölümleri basladı onu bile izlemedim. Bence zamanında bu dizinin fanatiği olmamın sebebi insanın çevresi. Neden mi? Bana göre çevremdeki kişiler dizi hakkında konuştukça ben de gaza geldim ve izlemeye başladım. şimdi de çevremde kimse izlemiyor diye ben de izlemiyorum. Sonuç, çevre faktörü önemli:) Gerçi şuan sürekli olarak izlediğim çoğu diziyi bıraktım.

Dün Sevgililer Günüydü. Adana'da sanki bayram arifesiydi. Tüm mağazalar, yollardaki işportacılar çok yoğundu. Böyle iğne atsan yere düşmeyecek gibiydi. Kimse hava şartlarını takmıyordu bile. Halkımız sevgililer gününü tam olarak benimsemiş :)

Hava şartları dedim  devam edeyim. Dün çukurova bölgesinde çok uzun süren sağanak yağış vardı. Hayat resmen felç oldu. Tüm yollar Ankara'nın Akay altgeçidi gibiydi. Ayak bileklerime kadar su vardı. Trafik felçti, çok da güzel ıslandım. Sanki kafamdan aşağıya varil boşaltılmıştı:(

Bu arada bu sabah gazeteden okuduğum habere göre, Kurtlar Vadisi yayından kaldırılmış.

Gösterim: 1266