Toz-Duman

Cumartesi, 29 Mart 2008 tarihinde oluşturuldu

"Hayatta ya tozu dumana katarsın, ya da tozu dumanı yutarsın"... Bugünlerde en çok duyduğumuz cümle. 2008in ilk çeyreğinin sonuna tabiri caizse devre sonuna geldik. Pazartesi günü çok hareketli olacak. Yoğunluğu az da olsa azatmak için bu cumartesi de mesaideydik.

Geçen haftasonu Ankaradaydım...

Yorgun geçen bir haftanın ardından Ankara otobüsüne biner binmez uyumuşum. Dikmen kavşağında otobüsten indiktek sonra her zamanki gibi tatlı bir serinlik hissettim.

Her zaman olduğu gibi Tuğbayla buluştuk:) yaklaşık 1 yıl önce açılan fakat bir türlü gezmeye fırsat bulamadığımız Cepa alışverişmerkezine gittik. Cepanın planını ferahlığını oldukça beğendim. Ertesi gün tam sokak esprileriyle dolu fakat bizi o an için epey güldüren ıvedik'e gittik :) Bu arada işkembe çorbamızı da içtik. ;)


En kötüsü de otobüse binme anı. Her ay aynı durum. Ayrılık vakti geliyor otobüse biniliyor ve arkaya baka baka Ankara'dan ayrılıyorum... Güzel fakat yorucu geçen bir haftasonunun ardından yorgun ve hüzünle mesaiye gitmek insanı daha da kötü yapıyor...

Eskişehir yolu Odtü köprüsünden manzara... 

Gösterim: 1346