Günler Durgun, Fakat Hızlı

Pazar, 11 Ocak 2009 tarihinde oluşturuldu

Bir yılı bitirip yeni bir yıla başladık. Yeni yıldan bile 11 gün yemişiz. Hızlı geçiyor günler. Bu yıla geçen seneye göre durgun başladım. Gerçi izinden döndüğüm günden beri epey durgunluk var üzerimde. Haftanın 5 günü dışarıda olan ben artık neredeyse hiç dışarı çıkmıyorum. ış çıkışı hemen eve gelmek istiyorum bu aralar. ılginç dimi :) Bankacılık sektöründeki durgunluktan olsa gerek, geçen yıla göre daha erken çıkıyorum şubeden.

Eve gelip direk bilgisayara oturuyorum. Forumlara takılıyorum, bol bol şarkı arşivini genişletiyorum, netten birşeyler okuyorum ve az da olsa film izliyorum. Bu kış şimdilik böyle geçiyor. Bakalım önümüzdeki günler neler getirecek.

Geçen yılın başlarında 1 önceki yıla ait fotoğrafları koymuştum siteye. Bu sene de öyle birşey yapmayı düşünüyorum fakat resim çok olunca seçemiyor insan. Zaten bir kısmı da arkadaşlar tarafından facebook'a eklenmiş durumda...

Aralık ayına kadar yazmış olduğum ...yıl önce yazı dizisine devam etmeyi düşünüyordum... Düşünüyordum ama yazdıkça konular derinleşiyor hatırladığım detaylar artıyor ve cumartesi geceleri o anılar arasında şarap, müzik(yeni türkü, duman, funda arar, özgün müzik) ve anılar arasında kayboluyorum. Tam motive olunca yazmaya tam gaz devam. Hatta 7 yıl önce şimdi gibi Eryamanda'ki 1+1 evde finallere çalışmaya başlamıştım bile :))

Yarın tekrar yeni bir haftaya başlıyoruz. Bu aralar sabahları uyanmak işe gitmek o kadar zor geliyor ki. Hava geçen seneye göre hissedilir derecede soğuk. Hele sabahları traş olmak o soğuk suda el yüz yıkaması... şubeye gittikten sonra vakit geçiyor. Yoğunluk, stres ve gerginlik derken bir gün daha bitmiş. 5ten sonra kendi biriken işlerimizi yaptıktan sonra şubeden ayrılıp eve gelmek büyük zevk :) Hadi yeni haftaya hazırlanalım :P :)

Gösterim: 1066