Bir Haftanın Ardından

Pazar, 18 Şubat 2007 tarihinde oluşturuldu

Haftaya yine hızlı basladım. Her gün yeni bir uygulama yeni bir kavram öğreniyorum. Yavaş yavaş bazı işlemleri de yapmaya başladım. Güniçi çok hareketli ve hızlı bir şekilde geçiyor.

Kime söylesem inanmıyor, ben bile inanamıyorum... Artık çok çok az dizi izliyorum. Benim gibi dizikolik bir adamın dizilerinde vazgeçmesine inanmak tabiki çok zor. Eve geldiğim zaman 8 dizileri başlamış oluyor bilgisayar, mail, telefon görüşmeleri, birşeyler atıştırmak derken saat 10 oluyor. Tabiki saat 10 da baslayan dizilerim de var :) fakat eskisi kadar sarmıyor. çoğunun son sahnelerini hatta son yarım saatini izlemeden uyuyorum. Ama izlediğim birkaç dizi var tabi. Onları da izlemesem sudan çıkmış balığa dönerim :)

Evde 5 gündür yalnızım. Annemler Ankara'ya gittiler. Zor oluyor gerçekten. Yani ben uzun süre yalnız kaldım, kendi ihtiyaçlarımı kendim gördüm ama askerden beri hiç yalnız kalmamıştım. Ev çok sessiz. Cumartesi günü dışarıdaki işlerimi hallettim, pazar günümün de hemen hemen tamamını bilgisayara ayırdım. Yarın pazartesi ve yeni bir hafta başlıyor. Bakalım bu hafta neler getirecek neler götürecek... 

Gösterim: 1072