Denetim !!

Perşembe, 22 Şubat 2007 tarihinde oluşturuldu

Askerdeyken, acemilikten sonra dağıtım yapılmıştı ve yeni birliğime, Jandarma Karakoluna, vardığım gibi denetim stresi içine girmiştim. şaşkın şaşkın hazırlıkları inceliyordum mecburen de kendimi saçma hazırlıkların, hareketlerin, davranışların içinde bulmuştum.

ışe başladım normalde 2-3 yılda bir gelen denetim benim işe başlamamla beraber geldi. Herhalde işe başlarken ayağımı sürttüm ki hemen geldiler :) Benim masamda çalışacakları için yine ilk hafta olduğu gibi misafircilik oynamaya başladım.  Gerçi bu kadar uzun misafirlik olmaz, artık evsahibi sayılırım :) Hep aynı 2 masa arasındayım :) 

önemli Açıklama: Site ziyaretçilerinden bir arkadaşımız sikayetvar.com un eksik yanlarını yazmadığımı ve sitenin gerçekleri tam olarak yansıtmadığını ve bu konu hakkında eksik bilgi verdiği söylemiş. Bilirsiniz bir şeyin eksiğin gördüğüm zaman mutlaka eleştiririm. Ben sikayetvar.com un bu yönünü hiç farketmedim. Ama şöyle bir düşününce bazı firmaların sorun çözme oranı %100 ve bu gerçeği yansıtmıyor. Bu konu hakkında bizi uyaran ziyaretçimize teşekkürler. 

Gösterim: 1194